Як там в Хорватії Гармаш?

08 ноября 2023

Минуло два місяці як екс-гравець київського “Динамо” Денис Гармаш перейшов в іноземний клуб.

6 вересня офіційний сайт хорватського ФК "Осієк" повідомив стосовно нього: “Ікона з київського "Динамо" підписав однорічний контракт з НК "Осієк" з опцією продовження ще на рік.

33-річний ветеран отримав в своєму новому клубі 19-й ігровий номер і дебютував в чемпіонаті Хорватії 19 вересня. Він на 60-й хвилині гостьової гри 8-го туру проти “Рієки” вийшов на заміну Дарко Неяшмича. Вже через сім хвилин після появи на полі українець отримав попередження. На той момент “Осієк” горів 0:2 і лише спромігся за п'ять хвилин до закінчення основного часу звезти поразку до мінімума.

В наступному турі Гармаш у домашньому протистоянні з “Вараждином” (1:1) вже вийшрв в стартовому складі і навпаки був замінений майже в той самий час, поступившись місцем на полі швейцарцю Петару Пушичу.

Теж саме відбулось і в кубковому матчі проти “Кутьєво”, в якому “Осієк” в гостях розгромив суперника з 3-ї ліги 4:1.

30 вересня Гармаш відіграв перший тайм виїздної зустрічі 10-го туру зі “Славеном Копривниця” (0:1) і в перерві його замінив Крістіан Ловрич.

Після цього він незмінно потрапляв до заявки на матчі але за півтора місяці жодного разу на поле не вийшов.

Загалом на даний момент Денис зігравши всього в хорватському чемпіонаті 138 хвилин жодними гольовими діями не відзначився.

Схоже на те, що адаптація до нового для нього турніру проходить з вельми суттєвими труднощами...

Cам “Осієк” в національному чемпіонаті з 10 клубами після 13 турів набрав 21 очко і посідає 5-ту сходинку в турнірній таблиці. Відставання від лідируючої “Рієки” наразі складає 6 очок.