До збірної в гарному настрої. Українці навели шороху в топ-лігах Європи!

12 ноября 2023

В матчах національних провідних клубних чемпіонатів Старого світу які передували поєдинкам національних збірних дуже класно відіграли українські збірники.

Лівий захисник Віталій Миколенко у другому матчі поспіль відзначився голом в АПЛ. Це допомогло його “Евертону” в 12-му турі здолати в гостях “Крістал Пелас” - 3:2.

"Мико – гольова машина. Він ледь не оформив дубль, коли пробив у стійку. Він насолоджується футболом. Він адаптувався до того, що відбувається навколо, призвичаївся до команди і дуже добре працює", – сказав головний тренер "ірисок" Шон Дайч в коментарі для офіційного сайту "Евертона".

Свій гольовий вклад в тому, що “Арсенал” набрав три очки у домашній грі з “Бернлі” - 3:1 зробив і Олександр Зінченко, який поставив на 74-й хвилині у поєдинку фінальну крапку.

У цей же ігровий день Ілля Забарний надійно відіграв в центрі захисту за “Борнмут” у сенсаційній домашній перемозі над “Ньюкаслом”. Господарі не пропустили, а самі двічі забили — 2:0!

Віктор Циганков асистував Артему Довбику у взятті воріт “Райо Вальєкано” в 13-му турі іспанської Ла Ліги. “Жирона” здобула вольову звитягу 2:1 і залишила за собою чільну позицію в турнірному пелотоні.

"Насолоджуємося моментом. До зустрічі після міжнародної перерви", – написав Циганков на своїй сторінці в Instagram.

Андрій Лунін зробив кілька ефетних сейвів в розгромі “Реала” над “Валенсією” - 5:1 (за неї відіграв, вийшовши на заміну на 70-й хвилині Роман Яремчук). Незважаючи на дуже переконливий підсумковий рахунок український воротар в першому таймі завадив гостям як мінімум двічі забити у ворота королівського клубу.

Зазначимо, що збірна України проведе вирішальний поєдинок за вихід напряму на Євро-2024 20 листопада в німецькому Леверкузені проти чинного чемпіона Європи Італії. Гра розпочнеться о 21:45 по Києву.