Як зіграли українці в національних кубках Португалії, Іспанії, Італії і Англії

01 ноября 2023

В різних країнах Європи пройшли матчі ранніх стадій національних кубків.

В Португалії “Бенфіка” в групі В здолала на полі суперника команду 1-ї ліги “Аруку” - 2:0 (Ді Марія, 26, Кабрал, 74).

В складі “орлів” всю зустріч надійно провів в воротах Анатолій Трубін, а у господарів на 46-й хвилині, замінивши бразильця Веверсона,з'явився захисник Богдан Мілованов. Цей гравець отримав футбольну освіту в Іспанії і в 2022-му році приєднався до “Аруки” з хіхонського “Спортинга”.

“Жирона” тільки на останній хвилині компенсованого часу здолала на виїзді в 1-му раунді Кубка Іспанії представника 4-ї ліги “Сан Роке” - 2:1 (Валері, 48, Савіо, 90+8 — Міззіан, 51).

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі гостей однак нічим особливим не відзначився. Його на 75-й хвилині замінив Артем Довбик.

Саме він на останніх секундах матчу став співавтором переможного голу у складі свого клубу. Хоча вийшло це дещо комічно. М'яч у нього буквально забрав його ж одноклубник Савіо і пробігши значну дистанцію до воріт суперника класно відправив шкіряну сферу в кут воріт.

В 2-му раунді Кубка Італії “Дженоа” на своєму полі переміг “Реджану” - 2:1 (Хапс, 53, Гудмундссон, 99 — Джаманка, 37).

Руслан Малиновський (на фото) вийшов на поле в додатковий час на 97-й хвилині, замінивши у складі господарів чилійця Гальдамеса.

Вже через дві хвилини українец видав асист на Гудмундссона, який і забив переможний м”яч!

Віталій Миколенко отрима одну з найнижчих оцінок за свою гру в 1/8 фіналу Кубка англійської ліги, в якій його клуб "Евертон" розгромив вдома "Бернлі" - 3:0 (Тарковскі, 13, Онана, 53, Янг, 90+2).

Не дуже вдало провів у у тому ж турні матч і Олександр Зінченко. За рахунку 0:2 він був замінений на японця Томіясу. "Арсенал" вибув з розіграшу, програвши "Вест Гему" - 1:3 (Едегор, 90+6 - Вайт, 16, а.г,, Кудус, 50, Боуен, 60).

епер Також вилетів і "Борнмут" Іллі Забарного, який приймав "Ліверпуль" - 1:2 (Клюйверт, 64 - Гакпо, 31, Нуньес, 70). Гра українця, який зіграв весь поєдинок, була досить невиразною.

Згідно з жеребкуванням тепер в чвертьфіналі Кубка ліги "Евертон" в грудні прийме на "Гудісон Парк" "Фулем", а "Челсі" Мудрика (переміг без участі українця в 1/8 "Блекберн" - 2:0) на "Стемфорд Брідж" зіграє з "Ньюкаслом".