Помилка Зінченка у грі з “Ліверпулем” може дорого коштувати “Арсеналу”

09 апреля 2023

Центральним поєдинком у 30-му турі АПЛ була битва “Ліверпуль” - “Арсенал”.

Багато хто справедливо прогнозував, що в разі звитяги “канонірів” їм буде напряму відкритий шлях до першого чемпіонства з cезону 2003/04.

Після перших 30 хвилин здавалось, що перемога буде за лондонським клубом. Про це свідчили цифри та табло — 0:2 (Мартінеллі, 8, Жезус, 28).

Потім гра вирівнялась і Мо Салах один м'яч відіграв (42).

Після перерви вже повністю домінували гравці під орудою Юргена Клоппа.

Їх шалений тиск привів до пенальті, який однак не реалізував на 54-й хвилині Салах (пробив мимо воріт).

Однак єгиптянин все ж був найкращим у складі господарів. Кілька разів після його кручених ударів гостей рятував голкіпер “Арсенала” Рамсдейл.

Після вивереної до міліметра передачі тогож Салаха вийшов сам на сам з воротарем Дарвін Нуньєс, однак знову на висоті був Рамсдейл.

Однак відстояти перемогу “Арсенал” не зміг. На 87-й хвилині на правому фланзі Александр-Арнольд обіграв Олександра Зінченка і зробив навіс, який головою завершив Фірміно (на фото) — 2:2.

Розпач головного тренера гостей Мікеля Артети був настільки великий, що він миттєво замінив українця на Тірні.

В компенсовані шість хвилин “Ліверпуль” міг вирвати перемогу, однак незграбне добивання Конате за лічені сантиметри від лінії воріт прийшлось прямо у голкіпера “пушкарів”.

“Ліверпуль”: Аліссон — Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Е. Робертсон — Джонс (Тьяго, 60), Фабіньо (Фірміно, 78), Гендерсон — Салах, Гакпо, Жота (Нуньєс, 61).

“Арсенал”: Рамсдейл — Б. Вайт, Голдінг, Габріель, Зінченко — Едегор (Ківьор, 80), Парті, Джака — Сака, Жезус (Троссар, 79), Мартінеллі.

“Арсенал” наразі на 6 очок випереджає “Ман Сіті”, однак у разі перемоги “городян” у пропущеному матчі проти “Вест Гема” дистанція скоротиться всього до 3 пунктів. А ще ж буде і очна зустріч головних суперників на чемпіонство у Манчестері 24 квітня...