"Шахтар" останнім з українських клубів зійшов з дистанції єврокубків 2023/24

23 февраля 2024

Гра у відповідь 1/16 Ліги Європи (перша зустріч - 2:2) в Марселя стала для "Шахтаря" справжнім випробуванням.

Нажаль для "гірників" вони його не пройшли.
Після того як "гірники" після фолу на Егінальдо та вдало виконаного пенальті Судаковим повели в рахунку (12) господарі зовсім не знітились. Вони ще з більшою натхненністю за підримки трибун (60 000) почали робити раз по раз загрозливі підходи до воріт Різника. Нагородою за це для них став гол у виконанні найкращого бомбардира "Марселя" Обамеянга (забив 31-й раз і став найкращим бомбардиром за історію Ліги Європи). Той по центру вийшов сам на сам з голкіпером "Шахтаря" і не схибив (23).
По перерві на полі повнистю домінував "Олімпік". Знову своє слово сказав найкращий гравець зустрічі Обамеяенг. Він вивів на завершальний удар на 74-й хвилині Сарра. Ще через сім хвилин контрольний постріл завдав Кондогбія (81) - 3:1.
Про те як складався хід поєдинку розповів після його закінчення головний тренер "Шахтаря" Марино Пушич.
- Ми добре розпочали, контролювали гру, створювали моменти та забили гол. Ми були на шляху до здобуття хорошого результату. В той момент все було для нас досить добре. У "Марселя" була хороша підтримка. Ми дуже добре провели перші 25 хвилин матчу, але потім припустилися помилок, за які нас покарали.
Після цього енергетика гри змінилася, ми більше не могли грати в нашу гру. Футбол взаємопов’язаний з помилками, а ми, на жаль, допустилися сьогодні трьох. Це занадто багато для такого суперника.
Ми хотіли продовжити виступи в єврокубках, але тепер повинні зосередитися на чемпіонаті України та Кубку.
Якщо підсумувати цю єврокубкову кампанію, то ми побачили свій рівень гри, намагатимемося прогресувати в майбутньому.
"Олімпік" Марсель (1-5-1-2-2): Лопес — Клосс, Мбемба, Мейте, Жиго, Мерлен — Унахі (Верету, 64), Кондогбіа, Аріт (Согло, 90+4) — Мумбанья (Сарр, 64), Обамеянг (Ндіає, 85).
"Шахтар" (1-4-1-4-1): Різник — Конопля, Ракіцький, Матвієнко, Азарові (Педріньйо, 84) — Степаненко (Невертон, 83) — Зубков (Швед, 84), Бондаренко (Криськів, 84), Судаков, Егіналду — Сікан (Траоре, 85).
Принагідно повідомимо,що до 1/8 фіналу окрім "Марселя" вийшли: "Ліверпуль", "Брайтон", "Вест Хем Юнайтед" (всі троє - Англія), "Аталанта" (Италія), "Баєр" (Німеччина),"Глазго Рейнджерс" (Шотландія), "Вильярреал" (Испанія), які перед жеребківанням будуть сіяними.

А також: "Мілан", Рома" (обидва - Італія), "Бенфика", "Спортинг" (обидва - Португалія), "Фрайбург" (Німеччина), "Спарта" (Чехія), "Карабах" (Азербайджан).
Жеребкування відбудеться у п'ятницю, 23 лютого. Процедура розпочнеться о 13:00 за київським часом.