Маріно Пушич після гостьовиї гри з "Барсою" сказав багато цікавого

26 октября 2023

3-й матч групової фази Ліги чемпіонів “Шахтар” провів на полі “Барселони” під керівництвом нового головного тренера Маріно Пушича.

Господарі в досить послабленому складі перемогли — 2:1 (Ф. Торрес, 28, Фермін, 36 — Судаков, 62).

Навіть за відсутності Кунде, Гаві, Педрі, де Йонга, Рафіньї та Левандовськи господарі мали в першому таймі беззаперечну перевагу і створили для себе у вигляді двох голів комфортну перевагу.

По перерві вони скинули оберти, пропустили один м'яч, але до кінця матчу тримали хід поєдинку під своїм контролем.

“Барселона” (1-4-3-3): тер Стеген — Канселу, Араухо, Мартінес (Крістенсен, 82), Алонсо (Бальде, 71) — Фермін (Касадо, 81), Ромеу, Гюндоган — Ямал, Торрес, Фелікс.

“Шахтар” (1-4-4-4-1): Різник — Конопля, Бондар, Матвієнко, Азарові (Невертон, 63) — Степаненко (Егіналду, 90+2) — Зубков, Бондаренко, Судаков, Криськів — Сікан (Келсі, 70).

Після матчу 52-річний новий коуч “гірників” розказав як він сприйняв останні події пов'язані, як з ним, так і з грою донецького клубу:

- Звісно, це неймовірно протягом останніх трьох днів: змінити один чудовий клуб, "Феєнорд", на інший чудовий клуб, "Шахтар", а також провести одне тренування та кілька зустрічей з командою, щоб підготувати її до цієї гри. А такий матч, як відомо, зовсім не з легких, коли граєш з «Барселоною» на виїзді.

Дивіться, потрібно зрозуміти одну річ: для команди це теж значні зміни, багато емоцій. Раптово перед ними з’явився новий тренер. Було три тренери за останні кілька днів. Це дуже багато значить для гравців. Усі завжди думають, що ти маєш просто вийти та грати у футбол, але вони теж люди, у них є емоції. Можу сказати одне: я ніколи не обговорюю окремих футболістів, але я надзвичайно пишаюся всіма своїми гравцями у грі з "Барселоною", однією з найкращих команд Європи за грою та якістю.

Насправді, вони зробили все, що я просив. Звісно, є моменти гри, коли доводиться витримувати тиск "Барселони", та навіть попри ці страждання вони показали характер: були досить жорсткими, організованими й дисциплінованими, підтримували один одного. Дуже важко відповідати на такий високий пресинг та інтенсивність з боку суперника під час володіння м’ячем. Ми змінили дещо в перерві, хоча й у першому таймі команда непогано справлялася. Якщо ми можемо міняти щось під час гри з таким суперником, то маємо потенціал і характер. І це те, чим я найбільше задоволений.

Є речі, які я вважаю дуже важливими. Це частина мого бачення. По-перше, "Шахтар" – великий клуб в Україні. Коли в тебе великий клуб, тобі треба намагатися домінувати в деяких аспектах, а може, узагалі в усіх. Це домінація як без м’яча, так і з м’ячем. Я люблю футбол, і коли я його дивлюся, то хочу отримувати задоволення від перегляду. Також я хочу отримувати задоволення від гри моєї команди, коли я спостерігаю її на полі. Тому хочеться бачити багато руху, високий пресинг, сміливість, яку ми показали цього вечора. Це те, що ми розвиватимемо найближчим часом. От і все. Хочеться бачити гарний футбол.