"Верес" сенсаційно перервав переможну ходу "Динамо"

07 марта 2024

Здавалось, що в матчі 20-го туру УПЛ проти одного з аутсайдерів "Динамо" без проблем продовжить свою переможну серію під орудою Олександра Шовковського.

Однак "Верес" сенсаційним чином не дав "біло-синім" здобути 7-му звитягу підряд.
Початок матчу на стадіоні "Авангард" за присутності 2 487 глядачів пройшов під знаком древнього футбольного повірря. Рівнянин Гайдучик змарнував свій шанс відрити рахунок на 4-й хвиліні і буквально в наступній атаці киянин Волошин вивів гостей уперед.
Потім на полі було багато боротьби і самовідданості, особливо з боку рівнян.
Очільник столичного клубу Шовковський під кінець гри зняв гравців атакувальної ланки Кабаєва і Шапаренка і випустив замість них відповідно захисників Дячука та Сироту.
Однак це не додало міцності обороні гостей.
Розв'язка трапилась на останніх секундах протистояння. Беніто сфолив і після перегляду ВАР (арбітр - Віталій Романов)головний суддя Дмитро Панчишин вказав на точку. Мрвальєвич на 90+9-й хвилині не схибив - 1:1.
Олександр Шовковський після матчу визнав,що його команда поступилась "Вересу" саме в бажанні здобути позитивний підсумок: "Завжди дуже неприємно втрачати на останніх хвилинах залікові бали. Але це футбол. Ми не награли на перемогу. Були моменти, могли реалізовувати, але побачив у суперника бажання більше, ніж у нас.Ми програли багато боротьби, а щоб перемагати в таких матчах – треба бути сконцентрованішими, сильнішими".
"Верес" (1-4-4-2): Когут — Морозко, Кучеренко, Жуліо Сезар, Шевченко (Вовченко, 87) — Шастал, Банада (Кухарук, 46), Кучеров, В. Шарай (Янаков, 60) — Гайдучик (Шестаков, 67), Мрвальєвич.
"Динамо" К (1-4-2-3-1): Бущан — Караваєв, Попов, Михавко, Дубінчак — Андрієвський, Шепелєв — Волошин (Беніто, 86), Шапаренко (Сирота, 90+2), Кабаєв (Дячук, 86) — Ванат.