Через півтора місяця ”Динамо” здобуло 3-ю перемогу в цьому сезоні УПЛ

18 сентября 2023

В заключному матчі 7-го туру УПЛ “Динамо” приймало “Ворсклу”.

Кияни після півтора місяця з дня останньої звитяги в УПЛ (4 серпня над ФК “Оболонь” 4:2) перемогли — 2:0.

За цей час окрім поразки від “Чорноморця” (2:3) була серія переносів, яка ніяк не допомогла команді Луческу пробитись в груповий етап Ліги конференцій.

В звітному поєдинку “біло-сині” повели вже на 5-й хвилині, коли вихід сам на сам реалізував Волошин.

Потім пішла досить рівна гра. Полтавець Якубу в середені другого тайму міг навіть зрівняти рахунок, однак поцілив у стійку воріт Бущана.

Під завісу матчу на 83-й хвилині відзначився Беніто, який технічно розібрався з Павлюком і Ісенко — 2:0.

“Динамо” К (1-4-2-3-1): Бущан — Караваєв, Біловар, Попов, Дубінчак — Бражко, Андрієвський (Рамадані, 86) — Ярмоленко, Буяльський, Волошин (Кабаєв, 60) — Ванат (Беніто, 77).

“Ворскла” (1-4-2-3-1): Ісенко — Пердута, Сантана, Бацула (Островський, 76), Корнієнко — Павлюк, Скляр (Черниш, 89) — Кане (Тіагуїньйо, 89), Нестеренко (Крупський, 62), Челядін (Хрипчук, 89) — Степанюк.

“Динамо” набрало 9 очок і піднялось на 7-му сходинку турнірних перегонів. В наступній грі суперником киян стане в Черкасах місцевий ЛНЗ.