Київське дербі з 100-м голом Ярмоленка в УПЛ і оманливим перебігом подій

04 августа 2023

В 2-му турі УПЛ відбулось столичне дербі “Оболонь” - “Динамо”.

Господарі досить потужно провели перший тайм, але якимось чином програли його — 1:3 (Черненко, 44 — Ванат, 19,Ярмоленко, 31, п, Буяльський, 45+5).
Для підтвердження слід сказати, що їх перевага за кутовими була вражаючою 9-0. Більше вони били і по воротах 9-8. Причому після дальніх пострілів Суханова і Черненка динамівський голкіпер що називається тащив.
Однак рахунок все ж міг би бути мінімальним, тому що перший гол забитий Мединським у ворота Бущана виглядав легітимним і зовсім не зрозуміло, чому після перегляду ВАР він був скасований. Традиційних ліній телеглядачі так і не побачили.
В другому таймі господарі все ж підняли інтригу до максимальної відмітки після голу Карася на 50-й хвилині.
Однак потім Груша за два попередження був видалений с поля (73), а “Динамо” знову з пенальті вже через три хвилини встановило остаточний рахунок 4:2 на свою користь.
Двічі вдало виконавший вироки судді Ярмоленко забив свої 100-й і 101-й голи в УПЛ.

“Оболонь”: Федорівський (27)— Вовкун (21) (Карась, 32), Приймак (26), Лук’янчук (27) — Мединський (30), Черненко (30), Слободян (26), Мороз (27), Прокопенко (25)— Суханов (28) (Краснопір, 62), Тарануха (26) (Груша, 62).
Середній вік стартового складу — 26,60

“Динамо”: Бущан (29) — Тимчик (26), Дячук (20), Сирота (23), Дубінчак (25) (Вівчаренко, 82) — Шапаренко (24) (Шепелєв 64), Сидорчук (32) (Бражко, 64), Буяльський (30) — Ярмоленко (33), Кабаєв (27), Ванат (21) (Діалло, 82).