Артем Старгородський: “З Італією не вийшло зіграти так, як проти Англії”

13 сентября 2023

Вихованець київського “Динамо” Артем Старгородський, двразовий чемпіон всесвітніх Універсіад, який плідно провів багато років в українському футболі, ексклюзивно для нашого видання виклав свою думку стосовно кваліфікаційного матчу Євро-2024 Італія — Україна (2:1):

- Очікувалося, що гра Італія - Україна, буде не простою для обох команд і стане однією з ключових в боротьбі за друге місце в групі. Суперники були зверх мотивовані, недавня зміна тренера у італійців не дуже на них вплинула.

Всі розуміли що, перші хвилини матчу будуть важкі. На жаль проти Італії не вийшло зіграти так, як проти англійців. Соперник був першим на м'ячі, переривав досить багатоі атак. Не вистачало часу протриматися, хотіли втримати м'яч, але помилка Судакова призвела до не обов'язкового голу. Не розібравшись з положенням поза грою, пропустили другий м'яч. Тільки з 35 хвилини у збірної України почали виходити атаки. Під кінець першого тайму Андрій Ярмоленко забив важливий гол у роздягальню, який давав надію на те що, гра у другому таймі може змінитися.

Темп який запропонувала збірна Італії, було важко протримати весь матч. Була віра в те, що італійці трохи просядуть, а українці добавлять. Так і вийшло, були гострі моменти у Циганкова, Довбика. Але збірна Італії втримала рахунок, та перемогла 2:1.

Однак в України залишаються шанси на вихід із групи. Попереду ще три гри, боротьба триває. Будемо чекати на наступний матч проти збірної Північної Македонії, який є на мою думку надважливим.

Наразі у нашої національної команди кожна гра як кубкова, якщо втратив очки, далі можеш на позитивний підсумок не розраховувати. Збірній України потрібно вірити в свої сили і це додасть наснаги на кінцевий успіх!