Як встояв “Дніпро-1” проти “Спартака”? Пояснення від першої особи

23 августа 2023

Після вильоту з кваліфікації до Ліги чемпіонів і Ліги Європи у “Дніпра-1” ще залишився шанс пробитись до групового етапу Ліги конференцій.

В плей-оф відборі до цього третього за значимістю турніру УЄФА український клуб отримав суперника у вигляді трнавського “Спартака” (*226).

Перший матч пройшов на полі суперника і зажадав від дніпрян прояву всіх вольових якостей.

Вже на 9-й хвилині пряму червону картку за фол останньої надії отримав захисник гостей Едуард Сарапій.

Гравці словацького клубу не стали форсувати події і відкрили рахунок по перерві. Після рикошету м'яч у ворота Кінарейкіна залетів на 56-й хвилині після удару ганця Офорі.

Менш ніж за 10 хвилин по цьому рахунок став рівним. Гуцуляка підчепили в штрафному майданчику і Піхальонок зробив рахунок 1:1.

На 88-й хвилині за друге попередження був вилучений Когут. Після цього “Спартак” міг вирвати перемогу, однак чех Даніель з дуже гарної позиції пробив вище воріт.

“Спартак” Трнава (1-4-3-3): Такач - Коштрна, Штетіна, Коша, Мікович - Буката (Осені, 46), Зелькович, Прохазка (Штефаник, 46) - Офорі, Джурічин (Рістовські, 46), Даніел.

“Дніпро-1” (1-4-5-1) Кінарейкін - Мірошніченко, Сваток, Сарапій, Кравець - Бабенко, Лєднєв (Філіппов, 71), Піхальонок (Горін, 87), Рубчинський (Когут, 59), Горбунов (Каплієнко, 59) - Гуцуляк.

Виконуючий обов'язки головного тренера “Дніпра-1” Валерій Городов так пояснив, за рахунок чого вдалось не програти в Трнаві:

- Після вилучення план на гру повністю змінився. Нам треба було тримати м’яч, грати в пас, перекривати зони і реалізовувати власні моменти.
Ви розумієте, що грати 100 хвилин у меншості  – це дуже важко. Хочу подякувати усім гравцям, персоналу і особливо нашим вболівальникам за підтримку. А футболістам подякую за якість гри і за терпіння. Вони молодці!
Позаду тільки перший тайм протистояння. Попереду буде друга гра і думаю, що ви побачите зміни.