2-га кваліфікація ЛЧ. “Дніпро-1” не зміг вдома на рівних зіграти проти “Пао”

25 июля 2023

В першому матчі 2-ї кваліфікації Ліги чемпіонів “Дніпро-1” в словацькому Кошице приймав віце-чемпіона Греції “Панатінаікос”.

Різність у класі суперників стало очевидною з перших хвилин. Гості досить швидко прибрали ініціативу на себе і диктували умови гри.
В першому таймі вони відкрили рахунок. М'яч на свій рахунок записав словенський форвард Андраж Шпорар (10).
Після перерви до розгрому господарів довели голи у виконанні Філіпа Джурічича (73) і Фотіса Іоннідіса (84, п).
Тільки в самій кінцівці дніпряни все ж забили зусиллямии Володимира Танчика (90) — 1:3.
“Дніпро-1”: Кінарейкін — Мірошниченко, Сваток (Когут, 61), Сарапій, Кравець (Каплієнко, 73) — Бабенко, Бланко — Гуцуляк, Рубчинський, Третьяков (Адамюк, 60) — Довбик.

“Панатінаїкос”: Бріньйолі — Коцирас, Схенкенвельд (Єдвай, 24), Магнуссон, Карлос — Перес, Джурічич (Манчіні, 78), Вільєна (Кляйнгайслер, 70) — Паласіос, Шпорар (Яннідіс, 77), Бернард (Вербич, 70).
Матч у відповідь пройде 1 серпня в Афінах на арені “Апостолос Ніколаідіс”.
Початок о 20:30 за київським часом.