"Бенфіка" з Трубіним заскочила у євровесну!

13 декабря 2023

Для лісабонських "орлів" питання чи продовжать вони свою участь у єврокубках вирішувалось в австрійському Зальцбурзі.

Як і очікувалось поєдинок "Бенфіки" з одноіменним місцевим клубом вийшов, що називається від ножа.

Перший тайм приніс гостям необхідну перевагу у два м'ячі, які забили Анхель ді Марія (прямим ударом з кутового, 32) і Рафа Сілва (45+1).

Після перерви хорват Лука Сучич на 57-й хвилині завдяки рикошету поцілив у ворота Анатолія Трубіна.

І ось, коли вже здавалось, що "Бенфіка" вилітає з єврокубків своє слово мовив придбаний літом цього року у "Фіорентини" за 25 мільонів євро 25-річний бразилець Артур Кабрал (на фото). Його дотик до м'яча на 90+2-й хвилині став вирішальним - 3:1.

Ця звитяга дозволила португальській команді зайняти в групі D 3-ю позицію і проскочити у весняний плей-оф у Лізі Європи.

А ось виграв 1-е місце в цьому квартеті іспанський "Реал Сосьєдад", який разом з італійським "Інтером" крокує далі у Лізі чемпіонів.