1/4 ЛЧ: Повторне знущання “Реала” над “Челсі”, а у Неаполі сльози відчаю

19 апреля 2023

Два матчі у відповідь на чвертьфінальній стадії Ліги чемпіонів 18 квітня по своїй стилістиці дуже відрізнялись один від одного.

“Челсі” - “Реал” - 0:2 (Родріго, 58, 80),

В Лондоні дійсний володар трофею “Реал” на класі знову розібрався з розбалансованим “Челсі”.
На тлі потужності мадридського клубу під орудою Карло Анчелотті хлопці Френка Лемпарда виглядали наче команда зібрана нашвидкоруч.
Михайло Мудрик замінив Кукурелью на 77-й хвилині, але крім одногу удару в отвір воріт Куртуа нічим більше не запам'ятався.

В підсумку знову 2:0, які особливо характеризує другий гол, забитий гостями в показово знущальній манері.
“Челсі”: Кепа — Чалоба, Сілва, Фофана — Джеймс, Канте, Енцо (Стерлінг, 67), Ковачич, Кукурелья (Мудрик, 68) — Галлагер (Феліш, 67) — Гаверц (Маунт, 77).
“Реал”: Куртуа — Карвахаль (Начо, 82), Мілітао, Алаба (Рюдігер, 46), Камавінга — Вальверде, Кроос (Себальйос, 76), Модрич — Родріго (Асенсіо, 82), Бензема (Чуамені, 71), Вінісіус.

“Наполі” - “Мілан” - 1:1 (Осімген, 90+3 - Жиру, 43)
В Неаполі другий поєдинок між місцевим клубом і “Міланом” вийшов по італійські дуже експресивним. Господарі, намачаючись відіграти дефіцит в один гол, кинули всі сили в атаку чим дуже допогли гостям. Ті, ще в першому таймі могли вирішити все на свою користь. В фокусі був форвард “Мілану” Жиру. Спочатку він не забив з пенальті (22), потів запоров гарний шанс, і нарешті на 43-й хвилині забив!
Після перерви “Наполі” спочатку профукав пенальті (Кварацхелія, 82) і лише на останній хвилині рахунок зрівняв — 1:1.
“Мілан” домігся свого і вперше з 2007 року вийшов до півфіналу ЛЧ, де буде ліпше за все чекати на своїх сусідів по місту з “Інтера”.
“Наполі”: Мерет — Ді Лоренцо, Ррахмані (Естігор, 74), Жезус, Руї (Олівера, 34) — Ндомбеле (Ельмас, 63), Лоботка, Зєлінскі (Распадорі, 74) — Політано (Лосано, 34), Осімген, Кварацхелія.
“Мілан”: Меньян — Калабрія, К'єр, Томорі, Ернандес — Круніч, Тоналі — Діас (Мессіас, 59), Беннасер, Леау (Салемакерс, 84) — Жиру (Орігі, 68).