“Ліверпуль” у своєму стилі вийшов до фіналу ЛЧ

04 мая 2022

Матч-відповідь полуфіналу ЛЧ між “Вільярреалом” та “Ліверпулем” не став прохідним.

Іспанські господарі завдяки двом голам у виконанні Діа (3) і Коклена (43) вже в першому таймі ліквідували дефіцит, який у них був після першо\ зустрічі.
Пеперва “жовтому підводному човену” на користь не пішла. “Червоні” заволоділи повною ігровою перевагою і не тільки зрівняли рахунук, але й перемогли — 3:2 (Фабіньо, 62, Л.Діас, 67, Мане, 74).
Істотні зусилля для зламу у грі віддав колумбієць Луіс Діас, який завдяки надпродуктивним 45 хвилинам у другій половині зустрічі був визнаний її найкращим гравцем.
Після поєдинка головний тренер переможців Юрген Клопп сказав:
- Весь світ під час перерви думав: “Скоріше буде 3:0, ніж 2:1”, – але ми все ще тут. Коли я побачив наші перші пересування у другому таймі, то зрозумів, що ми можемо змінити ситуацію. Але нам все одно потрібно було забити. Це було грандіозно – дещо справді особливе».
Я буду дивитися (півфінал «Реал» – «Ман Сіті» – прим. ред.). Хто б не вийшов до фіналу, це буде грандіозно. Не те щоб я хотів когось конкретного – хто переможе, той і заслужить прохід далі, тоді ми зустрінемося один з одним у Парижі (28 травня — прим.ред.).