"Інтер" перетворює боротьбу за "золото" Серії А у формальність

05 марта 2024

Завдяки перемозі над "Дженоа" міланський "Інтер" значно відірвався від своїх переслідувачів у Серії А.

Удар Кріст'яна Аслані та пенальті Алексіса Санчеса після фолу в штрафному майданчику на Ніколо Бареллі дали солідну перевагу господарям вже на 38 хвилині.
Йохан Васкес відіграв один м'яч після перерви, але команда Сімоне Індзагі зуміла зафіксувати свою дев'яту поспіль звитягу в чемпіонаті Італії - 2:1.
Українець Руслан Малиновський був заявлений за гостей, однак всю зустріч просидів на ловці для запасних.
Отже "нерадзуррі" виграли 12-й матч поспіль у всіх змаганнях. Вони тепер випереджають на 15 очок "Ювентус", який посідає друге місце.
Цього сезону "Інтер" виграв 23 з 27 ігор Серії А, причому єдина поразка була 27 вересня у домашньому рандеву 6-го туру проти "Сассуоло" (1:2).
Загалом "Інтер" не втрачав очок з 29 грудня минулого року, коли зіграв внічию з "Дженоа" (1:1).

"Інтер" (1-3-5-2): Зоммер — Павар (Біссек, 73), де Врей, Аугусто — Думфріс (Дарміан, 46), Барелла, Асллані, Мхітарян, Дімарко (Ачербі, 65) — Л. Мартінес (Арнаутович, 76), Санчес (Тюрам, 65).

"Дженоа" (1-3-5-2): Х. Мартінес — Де Вінтер, Бані, Васкес — Сабеллі (Екубан, 88), Мессіас (Вітінья, 63), Бадель, Френдруп (Стротман, 46), Мартін (Спенс, 63) — Ретегі, Гудмундссон.