"Жирона" здолала "Осасуну", але Циганков з травмою, Довбик знову на "нулі"...

10 марта 2024

"Жирона" з українцями у стартовому складі досить впевнено провела гру 28-го туру іспанської Прімери.

Команда Мічела на своєму полі перемогла бойовиту "Осасуну" - 2:0.
Переможний гол господарі забили вже на 13-й хвилині коли на розрізаючу передачу Віктора Циганкова відгукнувся Крістіан Порту і відправив м'яч до сітки воріт Серхіо Еррери.
Під завісу поєдинка відзначився і найращий у складі "Жирони" бразилець Савіо (83) - 2:0.
З неприємних підсумків зустрічі пошкодження, через яке вимушено припинув свою участь у матчі на 64-й хвилині Циганков. Довбик також повністю не дограв. Його замінив за дев'ять хвилин до закінчення основного часу віковий уругваєць Крістіан Стуані. Артем вже 6-й поєдинок не в змозі забити... У цій зустрічі його загрозливий удар головою вправно взяв голкіпер гостей.
Після гри на питання що з Циганковим головний тренер його команди мовив: "Сподіваємось, що з Віктором нічого серйозного. Перше сканування було непоганим, але маємо почекати".
"Жирона" набрала 62 очка і знову піднялась на 2-е місце, випереджаючи своїх земляків з "Барселони" на один бал.

"Жирона" (1-4-3-3): Гассаніга — Гарсія, Лопес, Блінд, Гутьєррес — Порту (Соліс, 81), Гарсія, Мартін (Торре, 90) — Циганков (Коуту, 64), Довбик (Стуані, 81), Морейра (Гарсія, 90).

"Осасуна" (1-3-5-2): Еррера — Гарсія (Гомес, 70), Катена, Еррандо — Аресо (Ібаньєс, 88), Монкайола, Торро (Рауль, 70), Орос, Мохіка — Р. Гарсія, Будімір.