Суперкубок Франції: сяйво майстерності мільонерів на “Блумфілді”

01 августа 2022

Як і в минулому році титульний матч за Суперкубок Франції відбувся в Тель-Авіві на арені “Блумфілд” (29 000).

Гра між “ПСЖ”, в складі якого через пошкодження був відсутній Мбаппе, та “Нантом” вийшла доволі цікавою, Кінцева значна перевага діючого чемпіона Ліги 1 нікого не повинна вводити в оману.

Перший тайм пройшов на зустрічних курсах, а перевагу у два м'ячі парижани під орудою нового головного тренера Крістофа Галтьє створили завдяки своїм супер зіркам. Мессі в своєму барселонському стилі вийшов праворуч до воріт “канарок” і невимушено поклав м'яч до сітки воріт Лафона (22), а Неймар класно виконав штрафний (45+5).
У другому таймі елегантно відзначився ударов п'ятою Серхіо Рамос (57). Розгром суперника довершив Неймар, який псля фолу на собі реалізував пенальті (62) — 4:0.

“ПСЖ:” Доннарумма, Хакімі (Мукіеле, 78), Рамос, Маркіньос, Кімпембе, Мендеш (Бернат, 68), Верратті (Паредес, 78), Вітінія (Данілу Перейра, 68), Сарабія (Калімуендо, 84), Мессі.
"Нант": Лафон, Паллуа, Кастеллетто, Жіротто, Аппіа (Фабіо, 78), Сіссоко, Чирівелья (Мохамед, 64), Блас, Коко (Мутуссамі, 64), Саймон, Гессан (Коршья, 78).

"ПСЖ” в рекордний 12-й раз завоюаав національний Суперкубок, або як його називають у Франції Трофей чемпіонів.