Огляд матчів клубів українців в клубних топ-змаганнях Європи

29 января 2023

В минулий вікенд жоден з клубів в 5 топ-чемпіонатах Старого світу де є українці не зміг перемогти.

Віктор Коваленко, вийшов на поле за “Спецію” (17 поточне місце) та зіграв 10-й матч в поточній першості Італії. Це однак не допомогло його клубу навіть гіграти внічию в гостях з “Болоньєю” - 0:2 (Пош, 37, Орсоліні, 77). Сам Коваленко отримав травму і був замінений на 18-й хвилині матчу.
“Арсенал” Олександра Зінченка вибув з Кубка Англії. “Каноніри” в Манчестері програли “Сіті” - 0:1 (Аке, 64). Сам українець вступив в гру одразу після пропущеного м'яча на 66-й хвилині, та це не переломило хід подій на полі.
Продовжує сидіти на лаві запасних Віктор Циганков. “Жирона” (12 позиція), до якої він перейшов, знову програла. На цей раз в 19-му турі іспанської Прімери землякам з лідируючої “Барселони” - 0:1 (Педрі, 61).
Руслан Малиновський зіграв за “Олімпік” (йде зараз 3-м) 86 хвилин в топ-поєдинку 20-го туру французської Ліги 1 в Марселі з “Монако”. Він досить активно почав з перших хвилин, потім знітився, однак на 64-й хвилині видав дуже гарний асист, який не зміг конвертувати в гол Тавареш. В підсумку нічия — 1:1 (Верету, 17, а.г — А.Санчес, 47).
Йдучи за прикладом тогож Малиновського та Михайла Мудрика зразу ж дебютував за свій новий клуб Едуард Соболь. Він вийшов в стартовому складі “Страсбура” (наразі 17-е місце) і зіграв 65 хвилин в програному на своєму полі матчі проти “Тулузи” - 1:2 (Гамейро, 20 — Даллінга, 25, 51).
Насамкінець, Андрій Лунін знову був включений до заявки мадридського “Реала” однак традиційно так і залишився на лаві для резервістів. Тим часом “вершкові” в центральній зустрічі 19-го туру чемпіоната Іспанії втратили важливі очки в домашній грі з “Реал Сосьєдадом” - 0:0. Тепер вони відстають від “Барси” вже на 5 пунктів.