102 матч “Динамо” і “Шахтаря” видовищним не став

22 апреля 2023

Чергове українське класичне більше розчарувало, ніж захопило вболівальників обох клубів.

Гра здебільшого проходила в середині поля. До загострень діло практично не доходило.

На 12-й хвилині помилкою воротаря господарів скористався капітан “гірників” Степаненко. Його удар з 25 метрів зненацька став для Нещерета повною несподіванкою.

Ще один гольовий момент наприкінці першого тайма не використали динамівці. Волошин з пари метрів до воріт відправив м'яч до рук Трубіна.

Після перерви малюнок гри не змінився. Однак це сталось на табло стадіона “Динамо”. Андрієвський (82) відмінно виконав штрафний — 1:1.

На останніх секундах зустрічі "Шахтар" міг вирвати перемогу, однак удар Бондаря головою після кутового взяв голкіпер киян.

Отже 27 нічия (18-та на полі “біло-синіх”) в реєстрі протистоянь “Динамо” і “Шахтаря”. А от за перемогами веде донецький клуб 40-35.

“Динамо” К: Нещерет — Тимчик, Сирота, Дячук, Вівчаренко — Сидорчук, Андрієвський — Беніто, Буяльський (Царенко, 75), Волошин (Рамірес, 75) — Ванат (Гармаш, 74).

“Шахтар”: Трубін — Конопля, Бондар, Ракіцький (Михайліченко, 60), Матвієнко  — Степаненко — Гочолеішвілі (Швед, 75), Бондаренко, Джурасек (Назарина, 61), Судаков — Траоре (Сікан, 75).

Після 22 турів “Шахтар” набрав 53 очки і продовжує одноосібно лідирувати. У “Динамо” 41 пункт і лише 4-та позиція з відставанням від “Зорі” вже на 5 очок.