На контрасті. Збірна України зіграла першу офіційну гру під орудою Реброва

17 июня 2023

В другома матчі відбору на Євро-2024 Україна в Скоп'є за присутності 20 000 глядачів зустрічалась на арені "Тоше Проеський" з Північною Македонією.

В своїй першій офіційній грі на чолі національної команди Сергій Ребров виставив ідентичний стартовий склад, який був в товариському матчі проти Німеччини (3:3).

В першому таймі досить несподівано повністю домінували господарі, які в світовому рейтингу ФІФА займають наразі лише 65-е місце (наша збірна на 30-й позиції). Північномакедонці діяли досить енергійно і пішли на перерву з перевагою у два м'ячі. Першим відзначився на 31-й хвилині з пенальті після руки Матвієнка граючий за “Трабзонспор” Енес Барді.

Через вісім хвили красень-гол у ворота Трубіна з 25 метрів забив найкращий у складі господарів Еліф Ельмас, який в цьому сезоні виграв з “Наполі” італійську Серію А.

Десь до 60-ю хвилини малюнок гри не змінювався, навіть інтенсивність боротьби на полі призменшилась. З кожим ігровим відрізком після цього північномакедонці стали втрачати сили, і що називається стали.

Збірна України цим звісно скористалась. Спочатку Забарний на 62-й хвилині після кутового, виконаного Циганковим головою звів різницю в рахунку до мінімуму, а на 67-й простріл через весь карний майданчик господарів Мудрика знайшов Клноплю, який вгатив шкіряну сферу точно в ворота.

Північномакедонці ще більше підсіли, що підтведило вилучення за другу жовту картку на 72-й хвилині Мусліу.
На 80-й хвилині не використав гарний шанс вивести Україну вперед Циганков, однак він же після ідеального асиста Мудрика через три хвилини виправився забивши головою вирішальний гол — 3:2!

Україна після програної першої 45-хвилинки завдяки більш вищому класу гравців переломила гру і набрала перші три залікові бали.

19 червня в Трнаві наша національна команди прийме в словацькій Транві (початок о 19:00) Мальту, яка перед цим на своєму полі була розтрощена Англією (4:0).

Північна Македонія (1-4-3-3): Дімітрієвські — С. Рістовські, Зайков, Мусліу, Аліоскі — Барді, Адемі (Атанасов, 64), Ашковські (Брдаровські, 64, Дор. Бабунські, 90) — Трайковські (Дорієв, 75), Несторовські (М. Рістовські, 64), Ельмас.

Україна (1-4-4-1-1): Трубін — Тимчик (Конопля, 46), Забарний, Матвієнко, Миколенко — Ярмоленко (Маліновський, 66), Степаненко, Судаков, Мудрик (Сидорчук, 90) — Циганков (Зубков, 90+3) — Довбик (Ванат, 46).