Фінал Ліги конференцій підтвердив статус Особливого Моуріньо!

26 мая 2022

Фінальний матч першого розіграшу Ліги конференцій УЄФА пройшов у албанській Тирані (22 000 глядачів).

Вирішальною у поєдинку стала 32-а хвилина. Ніколо Дзаньоло скористався своїм шансом. Нападник ефектно перекинув м'яч через воротаря та відкрив рахунок після передачі Джанлукі Манчіні з глибини поля – 1:0.
"Фейєнорд" намагався всіма силами зрівняти рахунок, але чудово відіграла оборона римлян, один з гравців якої 32-річний англієць Кріс Смоллінг був визнаний найкращим гравцем зустрічі.
"Рома" перемогла "Фейєноорд" і стала першою з 2010 року італійською командою, якій вдалося виграти турнір УЄФА, а Жозе Моурінью тепер - перший тренер, який виграв усі три діючі єврокубки.

284043456 5211123708948401 8495301758392133858 n

"Рома": Руй Патрісіу; Манчіні, Смоллінг, Ібаньєс, Мхітарян (Сержиу Олівейра 17), Крістанте; Карсдорп (Вінья 89), Дзаньоло (Верету 67), Пеллегріні, Залевські (Спінаццола 67); Абрахам (Шомуродов, 89).
"Феєноорд": Бійлоу, Гертрюйда, Траунер (Педерсен 74), Сенезі, Маласіа (Джаханбахш 88); Тіль (Тоорнстра 59), Еурснес, Оркун Кекчю (Волемарк 88); Нельсон (Лінссен 74), Дессерс, Сіністерра.
Після матчу головний тренер "Роми", яка вперше в історії завоювала єврокубок, Жозе Моуріньо сказав: "Перемагати нелегко. Для цього потрібні різні інгредієнти. Наша команда зіграла 55 матчів. Ми підійшли до фіналу дуже втомленими, але намагалися не показувати цього і билися незважаючи ні на що.У нас приголомшливий колектив.Я пишаюся хлопцями.У другому таймі нам довелося непросто. Суперник грав дуже гарно, вони змусили нас робити перебудови в обороні.Мої компліменти "Фейєнорду".