Дубль Белінгема “Барсі” повернув “Реал” на 1-е місце в Ла Лізі

28 октября 2023

Прем'єрне в поточному сезоні ель-класіко пройшло в Барселоні на олімпійському стадіоні “Монжуік”.

Перший тайм “Реал” провів не дуже впевнено. Мадридці значно менше конролювали м'яч і майже не створювали загрозливих ситуацій біля воріт тер Стегена.

Можливо на них так вплинув швидкий гол, який забив вже на 6-й хвилині німецький півзахисник “Барси” Гюндоган.

Після перерви команда Анчелотті значно додала. Чуамейні почав перегравати Ромеу в опорній зоні, Камавінга та Вінісіус здійснювали реактивні спурти, значно додав в креативі і Белінгем.

Саме англієць і схилив шальки терезів на бік королівського клубу.

Спочатку на 68-й хвилині йому вдвся диво-постріл з достатньо дальньої дистанції. А вже в компенсований час (90+2) він же був першим на м'ячі і відправив шкіряну сферу до сітки воріт поміж ніг тер Стегена — 2:1.

Цей гол став для Белінгема 10-м в поточному сезоні.
“Барселона” (1-4-3-3): тер Штеген — Араухо, Крістенсен, Мартінес, Бальде — Фермін (Ромеу, 71), Гаві, Гюндоган — Канселу (Ямал, 76), Торрес (Левандовські, 61), Феліш (Рафінья, 76).

“Реал” (1-4-1-2-1-2): Аррісабалага — Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Менді (Камавінга, 52) — Чуамені — Вальверде, Кроос (Модрич, 63) — Беллінгем — Родріго (Хоселу, 63), Вінісіус (Васкес, 90+5).

Після цієї звитяги “Реал” повернув собі лідерство в чемпіонаті Іспанії. В нього 28 очок. Стільки ж має і “Жирона”, однак в неї гірша різниця голів.